Lietuvos 18-mečiai su slovėnų pasipriešinimu susitvarkė antroje rungtynių pusėje

Lietuvos 18-mečių krepšinio rinktinė Europos čempionato C grupėje iškovojo pirmąją pergalę – rezultatu 75:57 (22:17, 8:21, 22:6, 23:12) įveikė bendraamžius iš Slovėnijos.

Gedimino Petrausko treniruojami jauniai itin blankiai sužaidė antrąjį kėlinį, tačiau po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – lietuviai perėmė iniciatyvą, panaikino 8 taškų deficitą ir užtikrintai nužygiavo link pergalės.

Abi komandos prastai atakavo iš toli. Lietuviai pataikė 6 tolimus metimus iš 36 (17 proc.), slovėnai – tik 2 iš 22 (9 proc.). Lietuvos rinktinė suklydo tik 9 kartus (slovėnai 13).

Lietuva U18: A.Velička 15, G.Vasiliauskas 14, L.Uleckas 13, E.Venskus 9.

Slovėnija U18: N.Klavzaras 13, D.Kraljis 11, M.Mlakaras 10, A.Joganas 8.

Kitas rungtynes lietuviai žais su abi pergales iškovojusia Graikijos komanda. Pirmose grupėse rungtynėse lietuviai nusileido suomiams.

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.