Darom/juosta
Lenkijoje per praėjusią parą užregistruoti 7 705 nauji užsikrėtimo koronavirusine infekcija COVID-19 atvejai, taip pat mirė 132 užsikrėtusieji – daugiausiai nuo protrūkio pradžios, sveikatos apsaugos tarnybų informaciją ketvirtadienį citavo Lenkijos visuomeninis radijas.

Didžiausias COVID-19 atvejų paros prieaugis Lenkijoje buvo užfiksuotas ankstesnę dieną, kai infekcija buvo patvirtinta 8 099 žmonėms.

Bendras užsikrėtusių koronavirusu žmonių skaičius nuo epidemijos šalyje pradžios kovo mėnesį išaugo iki 157 608, iš jų 3 440 žmonių mirė, nurodė pareigūnai.

Sveikatos apsaugos ministerija per „Twitter pranešė, kad tarp vėliausių aukų 12 žmonių mirtį tiesiogiai nulėmė COVID-19, o kiti 120 taip pat sirgo gretutinėmis ligomis.

Penktadienį ryte šalies ligoninėse buvo gydoma 6 980 koronavirusine infekcija sergančių pacientų, iš jų 540 buvo reikalingas dirbtinis plaučių ventiliavimas.

Iki šiol Lenkijoje persirgę COVID-19 pasveiko iš viso 87 773 asmenys, iš jų 2 185 – per pastarąją parą, nurodė Sveikatos apsaugos ministerija.

Nuo šeštadienio Varšuvoje ir kituose didžiuosiuose miestuose, dabar įtrauktuose į „raudonąją“ zoną, įsigalios nauji suvaržymai, pranešė vyriausybė.

Šiose teritorijose visos mokyklos bus uždarytos ir pereis prie nuotolinio mokymo.

Maitinimo įstaigos privalės užsidaryti 21 val. vietos laiku; bus uždrausta rengti vestuvių pokylius, taip pat bus taikomi griežtesni suvaržymai, kiek žmonių bus įleidžiama į parduotuves, viešojo transporto priemones ir pamaldas.

„Laimėsime šią kovą. Tačiau laimėsime ją tik tuomet, kai solidariai ir atsakingai vertinsime šias rekomendacijas, šią drausmę, kurias šiandienį įvedame“, – ketvirtadienį kalbėjo Mateuszas Morawieckis (Mateušas Moraveckis).

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode